Hledáte spolehlivou, výkonnou a dostupnou službu pro váš účetní systém? Toužíte po efektivnější práci s vaším účetním softwarem bez obav z technických obtíží? Představujeme vám náš produkt - Helios Hosting od společnosti SvětIT.

V dnešní době internetových technologií je základní poskytování hostingu samozřejmostí pro drtivou většinu firem. Avšak my jsme to posunuli o krok dál. Vytvořili jsme Helios Hosting, virtuální server s Windows, který plně odpovídá požadavkům dnešní doby. A nyní se asi tážete, proč byste měli zvolit právě naši službu?

Nuže, pojďme to rozebrat od začátku. Naším primárním cílem je poskytnout klientům komplexní řešení v oblasti IT. Tímto způsobem následujeme naše heslo "My nerozumíme otázce, jak, ale chápeme principy, jak". Snažíme se neustále sledovat nové trendy a inovace, abychom mohli přinést ty nejlepší produkty pro naše klienty.

Helios Hosting je našim řešením pro ty z vás, kdo se nechtějí zaobírat technickými záležitostmi spojenými s provozem a správou účetních systémů. Vytvořili jsme takové prostředí, kde bude vaše účetní software běžet hladce a efektivně, bez ohledu na to, kde se nacházíte. A to vše je možné díky vzdálené správě, kterou pro vás zajišťujeme.

Investice do našeho Helios Hostingu vám ušetří nejen peníze, ale také čas a energii. Jak je to možné? Představte si, že všechny technické problémy a výzvy, se kterými se potýkáte při běžném provozu účetního systému, jsou najednou vyřešeny. Místo toho, abyste museli řešit technické detaily, můžete se plně soustředit na svou práci. To je přesně to, co nabízíme - bezproblémový chod vašeho účetního systému.

Náš Helios Hosting vám dává možnost pracovat odkudkoliv. Díky vzdálené správě můžete přistupovat k vašemu účetnímu systému z jakéhokoliv místa na světě, kde je připojení k internetu.

My tvoříme infrastrukturu, na které lze postavit jakýkoliv účetní systém. Ať už je to Helios, nebo jakýkoliv jiný software, náš virtuální server s Windows je připraven jej hostovat a zajišťovat jeho bezproblémový běh.

Naše služba je navržena tak, aby byla co nejvíce přizpůsobena vašim potřebám. Můžeme se pochlubit tím, že jsme jedni z mála poskytovatelů hostingu, kteří nabízejí možnost individuální konfigurace serveru dle požadavků klienta.

Nesmíme zapomenout také na bezpečnost - v dnešní době klíčový aspekt pro každý business. Naše servery jsou umístěny v profesionálních datových centrech, kde je zajištěna nejvyšší úroveň ochrany.

Věřte nám, naše služba vám poskytne vše, co potřebujete pro efektivní běh vašeho účetního systému. Využijte nejnovějších technologií a zefektivněte své podnikání s naším Helios Hostingem. Pro nás je důležitý každý jednotlivý zákazník a jeho spokojenost. Proto věříme, že s naším řešením budete maximálně spokojeni.