STRHAJÍCÍ SVĚT CLOUDU: KOMU JE URČEN PROGRAM HELIOS?

Představte si, že jste podnikatel v moderním světě, v němž roste digitalizace na každém kroku. Stále hledáte nové a efektivní nástroje, které by vám pomohly optimalizovat váš podnik a maximalizovat váš zisk. Znáte to, že? Pokud již toužíte po softwarovém řešení, které by vám umožnilo spravovat finance, zásoby nebo třeba zaměstnance, pak může být program Helios přesně to, co hledáte. Ale komu je tento program skutečně určen?

VECHNO NA JEDNOM MÍSTĚ – A TO JE JEŠTĚ JEN ZAČÁTEK

Helios je univerzální ekonomický software schopný zvládnout širokou paletu oblastí, od účetnictví, přes sklad, pokladnu, výrobu až po znalostní systémy. Je navržen tak, aby poskytoval komplexní řešení pro malé, střední i velké firmy napříč různými sektory.

MÁTE MALÝ PODNIK? HELIOS JE TU PRO VÁS

Pokud jde o malé firmy, využití cloudových řešení je ideální z hlediska minimalizace nákladů na IT infrastrukturu. S programem Helios můžete začít i bez velkého počátečního investování do hardware a přitom máte všechny potřebné nástroje pro správu vašeho podniku pohodlně dostupné online.

STŘEDNÍ PODNIKY MAJÍ TAKÉ CO ZÍSKAT

Středně velkým firmám Helios nabízí robustný a široce konfigurovatelný systém, který je schopen držet krok s růstem a vývojem firmy. Například moduly pro finance nebo sklad se dají snadno přizpůsobit specifickým potřebám vaší firmy.

VELKÉ FIRMY, VELKÉ MOŽNOSTI

Pro velké firmy a korporace je program Helios věrným společníkem, který zaručuje bezpečnost vašich dat a současně nabízí vysoký stupeň integrace s ostatními systémy, jako jsou CRM, ERP nebo BI nástroje. U velkých firem rovněž oceníte pokročilé funkce pro plánování a řízení, efektivní reporting a analýzy.

HELIOVÝ OBOROVÝ ROZSAH

Helios je také určen pro různé obory - od maloobchodu, přes výrobu, stavebnictví, služby až po neziskové organizace. Každý sektor má své specifické potřeby a Helios je připraven je splnit.

ZÁVĚR

Ať už jste malý podnik, střední firma nebo velká korporace, program Helios je tu, aby vám pomohl efektivně řídit váš podnik a dosáhnout vašich cílů. Je to univerzální ekonomický software, který je schopen poskytnout komplexní řešení pro firmy všech velikostí i oborů. Cloudová řešení jako Helios jsou budoucností podnikání, připojte se k ní!