Neúnavná cesta za tím nejlepším ekonomickým řešením pro vaše podnikání právě skončila. Jako odborník na cloudová řešení pro ekonomické systémy s radostí představím královskou dvojici, kterou tvoří program Money S3 a jeho ceny a licenční podmínky. Věřte mi, že jako úspěšný prodejce jsem prošel mořem nabídek a Money S3 je tou nejlepší variantou pro každou firmu.

##Money S3: Účetní program, na který je spolehnutí

Money S3 je účetní program, brouk v pytli rozhodně není. Jeho komplexnost a uživatelská přívětivost prokáže svou sílu, jakmile se ocitnete v roli účetního či manažera. Zapomeňte na nadbytečné papíry a nepřehledné tabulky. Money S3 zjednoduší vaše ekonomické procesy. A to vše za překvapivě přijatelné ceny!

##Ceny programu Money S3

Z dlouhodobého hlediska představuje investice do programu Money S3 skutečně rozumné rozhodnutí. Ceny se odvíjejí od modulu, který si vyberete. Pro menší firmy, zvláště ty začínající, je ideální základní modul, jehož cena se pohybuje kolem 10,000 Kč. Pokud však potřebujete pokročilejší funkce, můžete sáhnout po modulu Standard nebo Profi, které stojí 20,000 Kč a 30,000 Kč.

Výhodou je také nabídka prodloužené technické podpory – to oceníte, pokud se ocitnete v situaci, kdy s programem potřebujete poradit. Cena za tuto službu startuje na hodnotě 3,000 Kč za rok.

Neméně důležité je, že Money S3 nabízí i možnost pronájmu programu. Takže nemusíte platit celou částku najednou, můžete si ji rozložit do měsíčních splátek.

##Licenční podmínky použití Money S3

Při nákupu účetního programu je třeba vzít v potaz také licenční podmínky. V případě Money S3 se jedná o jednou stanovenou licenci na jednom pracovišti. To znamená, že pokud potřebujete program instalovat na více počítačů nebo máte více uživatelů, budete potřebovat více licencí.

Ovšem nemusíte mít obavy, že byste museli kupovat další plnou licenci. Zde se nabízí možnost nákupu takzvaných síťových licencí, které jsou cenově výhodnější.

##Závěrem

Money S3 je univerzální řešení pro všechny, kteří hledají účetní program s vstřícnými cenami a licenčními podmínkami. Jeho široká paleta funkcí z něj dělá ideálního pomocníka pro vaše ekonomické zázemí. Nechte starosti s účetnictvím na Money S3 a vy se můžete soustředit na to, co vám jde nejlépe – růst vašeho podnikání!