Někdy je obtížné lokalizovat nejlepší software pro vaše podnikání. Umožní mi představit řešení, které nepřináší pouze ohromující funkce, ale také nabízí skvělou cenu s flexibilními licenčními podmínkami. Mluvím o Helios v cloudu.

Program Helios Orange je jedním z nejpopulárnějších ekonomických systémů na českém trhu, který nabízí řadu funkcí a nástrojů k efektivnímu řízení podniku. Ale jaké jsou ceny a licenční podmínky programu Helios v cloudu? Pustíme se do toho!

Myslím, že vás potěší zjistit, že cena za Helios v cloudu je velmi konkurenceschopná. S tímto cloudovým řešením můžete očekávat nižší provozní náklady ve srovnání s provozem vlastního serveru. Cena licence za měsíc je přibližně 600 Kč na uživatele. Tato cena zahrnuje pravidelné aktualizace softwaru, technickou podporu a záložní služby.

V tomto balíčku také obdržíte přístup do aplikačního serveru Helios Orange, který obsahuje účetnictví, firemní agendu, skladovou evidenci a další funkce pro komplexní hospodaření firmy. K dispozici je také verze Helios Green za cenu, která začíná na 200 Kč/měsíc pro jednoduché účtování a fakturaci.

Co se týče licenčních podmínek programu Helios, je to také poměrně flexibilní. Licence jsou poskytovány jako měsíční předplatné, takže nejsou potřeba žádné velké počáteční investice. Helios vám umožňuje zvýšit nebo snížit počet licencí podle aktuálních potřeb vaší firmy, což znamená, že platíte pouze za to, co skutečně využijete.

Další skvělou zprávou je, že Helios nabízí nezávaznou 30-denní demo verzi, což vám dává možnost odzkoušet si jak systém funguje předtím, než se rozhodnete pro nákup licencí. To je ideální způsob, jak zjistit, zda je tento software vhodný pro vaše podnikání.

Je také důležité zdůraznit, že migrace dat do cloudu je rychlá a nekomplikovaná. Profesionální tým Helios je k dispozici, aby vám pomohl přenést veškeré vaše údaje bezpečně do cloudu a zajistit hladký přechod.

Na závěr je třeba říci, že ceny a licenční podmínky programu Helios v cloudu jsou velmi konkurenceschopné a flexibilní. S touto službou získáte nejen pokročilý ekonomický systém, ale také špičkovou technickou podporu a bezpečnost dat. Investuje se do něho měsíčně, což snižuje počáteční investice a přináší větší finanční flexibilitu pro vaše podnikání.

Cloudové řešení Helios Orange může být klíčem k úspěšnému a efektivnímu řízení vašeho podnikání. Pokud tedy hledáte spolehlivý, cenově dostupný a uživatelsky přívětivý ekonomický systém, je čas zvážit přechod na cloud s Helios.