Na počátku 21. století přebírá digitální technologie kontrolu nad našimi systémy a podnikový průmysl není výjimkou. Jedním z mnoha nástrojů, které podnikům pomáhají krok držet, je cloudové řešení pro ekonomické systémy. Jako specialista na tuto oblast jsem se zaměřil na systém Pohoda, který je jedním z vedoucích softwarů v České Republice.

V této době digitalizace není Pohoda jen klasickým systémem, který vám pomůže s účetnictvím a skladem. Je to multifunkční nástroj, který pokrývá celý rozsah podnikových aktivit a umožňuje vám snadněji a rychleji dosáhnout svých podnikatelských cílů. Ale jaké jsou alternativní možnosti využívání tohoto systému?

Jednou z alternativ je možnost integrace s dalšími systémy nebo aplikacemi prostřednictvím API (Application Programming Interface). To umožňuje automatizaci procesů a efektivnější pracovní postupy. Například, faktury mohou být automaticky odesílány do externího účetního systému nebo objednávky mohou být automaticky přijímány z webových stránek.

Další alternativou je využití cloudového řešení. S tímto modelem máte přístup ke svým datům odkudkoli a kdykoli, což je obzvláště užitečné pro firmy s více pobočkami nebo pro lidi, kteří často pracují na cestách. Kromě toho, cloudové řešení eliminuje potřebu investovat do drahého serverového hardwaru a vysoce kvalifikovaného IT personálu k jeho správě.

Mnoho firem také využívá Pohodu jako CRM (Customer Relationship Management) systém. Tento software vám umožňuje efektivněji spravovat vztahy se zákazníky a zlepšovat jejich spokojenost. Můžete například snadno sledovat historii interakcí s konkrétním zákazníkem a poskytnout mu personalizovaný servis.

Pohoda také nabízí možnost vytvářet vlastní reporty a dashboardy, což je skvělý nástroj pro rozhodování na základě dat. Můžete si nastavit vlastní KPI (Key Performance Indicators) a sledovat, jak se vám daří splnit své cíle.

Dále je tu možnost automatizace různých procesů. Například, můžete nastavit automatické vyúčtování faktur na konci měsíce nebo automatické odesílání upomínek u nezaplacených faktur.

Pro on-line obchodníky je zde možnost integrace s e-shopy. To umožňuje automatické přijímání objednávek a fakturaci přímo z vašeho e-shopu.

Zkrátka, Pohoda je mnohem více než jen účetní software. Je to nástroj, který vám pomůže automatizovat a zefektivnit své podnikání, ať už využíváte cloudové řešení nebo ne. Jakmile začnete zkoumat alternativní možnosti využití tohoto systému, zjistíte, že možností je mnoho a že Pohoda je skutečně pohodou pro vaše podnikání!

Takže pokud jste dosud váhali, zda investovat do systému Pohoda nebo pokud jste omezili použití tohoto nástroje pouze na účetní účely, doufám, že tento článek vás přesvědčil o jeho možnostech. Jako úspěšný prodejce a specialista na cloudová řešení vám mohu slíbit, že Pohoda vám může skutečně pomoci dosáhnout pohody v podnikání!