Hledáte efektivní účetní řešení, které se snadno integruje s vaší současnou infrastrukturou a poskytuje flexibilní možnosti pro různé podnikové potřeby? Pokud je vaše odpověď „ano”, pak je Money S3 v cloudu účetní program, který potřebujete. Ale nejen že poskytujeme inovativní účetní software, společnost Svět IT také nabízí řadu dalších služeb a podporu, které usnadňují používání tohoto nástroje.

Když jde o cloudové řešení, mnoho zákazníků se obává bezpečnosti svých dat. V Světě IT klade na první místo bezpečnost svých zákazníků. Nabízíme špičkový, plně zabezpečený server, na kterém je váš účetní systém Money S3 hostován. Tento systém pravidelně zálohujeme, abychom se ujistili, že vaše data jsou v případě potřeby chráněna a dostupná.

Kromě toho Svět IT poskytuje kvalitní servis a technickou podporu. Bez ohledu na to, jestli jste nový uživatel nebo jste se s programem Money S3 již osvědčili, naše zkušené podpůrné týmy jsou vám k dispozici, aby vám pomohly vyřešit jakékoliv problémy, které se mohou vyskytnout.

Pokud jste začátečník v oblasti cloudových řešení, naši odborníci vás provedou celým procesem implementace a pomohou vám nastavit a přizpůsobit systém tak, aby vyhovoval vašim konkrétním potřebám. Nabízíme také školení pro vaše zaměstnance, aby se naučili optimálně využívat všechny funkce a nástroje, které Money S3 nabízí.

Pro pokročilé uživatele Svět IT nabízí služby průběžné správy a údržby systému. Tím, že se postaráme o technickou stránku věci, máte více času a energie věnovat se tomu, co je pro váš podnik opravdu důležité.

Nad rámec typické podpory Svět IT nabízí i další služby, jako je průběžná optimalizace systému a pravidelné aktualizace, aby byl váš systém vždy na špičce technologií a splňoval nejnovější pracovní postupy a regulace.

V Světě IT chápeme, že každá společnost je jedinečná, a proto nabízíme personalizované řešení, které odpovídá vašim specifickým podnikovým potřebám. Bez ohledu na to, zda potřebujete pomoc s nastavením systému, školením zaměstnanců, správou systému nebo optimalizací procesů, jsme zde, abychom vám pomohli.

Využijte našeho odborného znalosti a zkušeností s cloudovými řešeními. Kombinace sofistikovaného účetního programu Money S3 a vynikající podpory a služeb, které nabízí Svět IT, přinese vaší společnosti výhody, které překročí vaše očekávání. Zažijte rozdíl, který může udělat dobrý cloudový účetní systém, doplněný o prvotřídní služby a podporu.