Bezpečnost dat v řešeních Money S3: Až do nebe vysoce chráněno

Jako specialista na cloudová řešení pro ekonomické systémy a úspěšný prodejce vím, jak zásadní je zajištění bezpečnosti dat pro podnikání každého rozsahu. Žijeme v době, kdy je naše digitální stopa hluboko zakořeněna ve všem, co děláme. Právě proto je nezbytné mít jistotu, že jsou naše cenné informace chráněny - a to je přesně to, co nabízí cloudové účetnictví v programu Money S3.

Ing. Michal Půlpitel, Ph.D., vedoucí oddělení implementace a vývoje společnosti Alico a.s., výrobce programu Money S3, při osobní schůzce sdělil: „Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům maximální možnou ochranu, aniž by museli obětovat pohodlí a efektivitu práce v cloudu."

Většina podniků si dnes už uvědomuje výhody přechodu do cloudu, ať už jde o zvýšení efektivity, snížení nákladů nebo zvýšení flexibility. Ovšem s tím přichází i obavy o zabezpečení dat - a právě ty naplní účetní program Money S3.

Zabezpečení na více úrovních

Bezpečnost dat v Money S3 je zajišťována na několika úrovních. Kromě šifrování dat v tranzitu a na úložišti se aplikace pravidelně aktualizuje, aby byla vždy o krok napřed před potenciálními hrozbami.

Jedním z nejdůležitějších prvků zabezpečení je autentizace uživatele. Money S3 zahrnuje dvoufaktorové ověření, které pomáhá chránit účty před neautorizovaným přístupem.

„Pro nás je prioritou bezpečnost našich zákazníků a jejich dat," říká Ing. Půlpitel. „Nepodceňujeme žádné detaily a vždy se snažíme poskytovat nejvyšší možnou úroveň zabezpečení."

Pečlivé zálohování dat

V případě, že by došlo k nějaké katastrofě, je důležité mít zálohu dat. Money S3 automaticky zálohuje veškeré data, což zajišťuje, že v případě potřeby budou snadno dostupné.

„Naše záložní řešení jsou kritickým komponentem naší služby," vysvětluje Ing. Půlpitel. „Pokud by se stalo něco nečekaného, naši zákazníci mohou být jisti, že jejich data jsou v bezpečí."

Kontrola nad přístupovými právy

Aplikace Money S3 umožňuje nastavit různé úrovně přístupu pro různé členy týmu, takže každý má přístup pouze k informacím, které potřebuje pro svou práci. Tímto způsobem je možné udržet kontrolu nad tím, kdo má přístup k jakým datům.

Vše pod kontrolou

Money S3 využívá nejnovější technologie pro monitorování a detekci hrozeb, takže můžete být jisti, že vaše data jsou v bezpečí. Díky tomu můžete klidně spát s vědomím, že vaše důležité účetní informace jsou chráněny.

Závěrem

Jak vidíte, cloudové účetnictví v programu Money S3 je navrženo tak, aby poskytovalo maximální možnou ochranu vašich dat. Bezpečnost je vždy naší prioritou a díky našim široce rozsáhlým bezpečnostním opatřením můžete být jisti, že vaše účetní data jsou v bezpečí.