Přinášíme Vám novinky z oblasti cloudových řešení. Jste-li vzrušeni potencionálními výhodami, které přináší digitalizace, pak se s námi ponořte do světa Heliosu v cloudu a objevte nejen rozsah služeb, ale také ceny spojené s touto revoluční technologií.

Helios v cloudu je moderní ekonomický systém, dostupný kdekoli a kdykoli. Mnoho firem už na tuto platformu přešlo, neboť nabízí širokou škálu služeb a usnadňuje práci. Ale jaký je rozsah těchto služeb a jaké jsou s nimi spojené náklady?

Začneme s rozsahem služeb. Helios v cloudu pokrývá vše od základní účetnictví až po komplexní analýzy, reporty a fakturaci. Umožňuje snadné sledování skladových zásob, správu zakázek, evidenci majetku a mnoho dalšího. V současné době existují různé moduly, které lze přidat dle vašich potřeb: obchod, sklady, výroba, personalistika, mzdy – prostě vše, co by měl správný ERP systém obsahovat.

Nyní se podívejme na cenu. Celkové náklady na Helios v cloudu se liší podle počtu uživatelů a zvolených modulů. Základní balíček pro jednoho uživatele s moduly účetnictví a sklad začíná na chytlavých 999 Kč bez DPH měsíčně. Každý další modul pak přidává k ceně. Cena je ale stále přijatelná ve srovnání s náklady na provoz vlastního serveru a jeho správu.

Je důležité zmínit, že cena zahrnuje nejen samotné cloudové řešení, ale také zálohu dat, technickou podporu a pravidelné aktualizace systému. To jsou služby, které byste u vlastního serveru museli řešit a platit zvlášť. V cloudu je to vše již zahrnuto v ceně.

Cloudová řešení jako Helios mají také další finanční výhodu - snižují náklady na hardware. Nemusíte investovat do drahých serverů a další techniky. Vše běží na vzdálených serverech poskytovatele a vy se tak nemusíte starat o jejich provoz ani údržbu. Stačí vám jen počítač s připojením na internet.

Konečná cena tedy záleží na vašich konkrétních potřebách. Avšak i při maximálním využití všech modulů jsou měsíční náklady na Helios v cloudu velmi konkurenceschopné, obzvláště pokud zvážíte všechny výše zmíněné výhody.

Výběr správného cloudového řešení pro ekonomické systémy může být klíčové pro úspěch vaší firmy. Helios v cloudu nabízí širokou škálu služeb za přijatelnou cenu, což učinilo tuto technologii oblíbenou volbou pro mnoho firem. Nezáleží na tom, zda jste malá firma nebo velký podnik, Helios v cloudu nabízí řešení pro každou vaši potřebu.

Závěrem lze dodat, že cloudová řešení jako Helios mohou být skutečným přínosem pro váš byznys. Tak proč nezačít dnes? Uvidíte, že investice se vyplatí!