Proč si dělat starosti s pořízením drahého hardwaru a údržbou, když můžete mít Money S3 přístupný odkudkoliv, kdykoliv a bez nutnosti vlastnit výkonný počítač? To vše je možné díky cloudovému řešení Money S3. Ale jak je to se zaplacením za tuto pohodlnost? Pojďme se podívat na to, jaký je cenový model pro používání účetního programu Money S3 v cloudu.

První věc, kterou je nutno zmínit, je to, že při přechodu na cloudové řešení neplatíte za samotný software, ale za službu. To znamená, že místo jednorázové platby za program hradíte pravidelný poplatek za jeho používání. Takový druh platby se nazývá SaaS (Software as a Service).

V případě Money S3 v cloudu existují různé cenové modely, které reflektují různé potřeby a možnosti jednotlivých firem. Všechny tyto modely nabízí plnou funkčnost Money S3 a základní technickou podporu. Liší se však počtem uživatelů, kteří mohou současně pracovat v programu, a dalšími speciálními funkcemi.

Základní model je určený pro malé firmy s omezeným počtem uživatelů. Tento model zahrnuje všechny základní funkce Money S3 a umožňuje přístup jednomu uživateli. Cena za tento model je stanovena na měsíční bázi a zahrnuje veškerou údržbu a aktualizace softwaru.

Další model, který Money S3 nabízí, je tzv. "Business" model. Ten je určen pro střední a velké firmy, které potřebují více uživatelů pracujících současně v systému. Tento model také zahrnují prémiové funkce, jako je pokročilá analýza dat a možnost integrace s jinými systémy. Cena za tento model je také měsíčně stanovena a zahrnuje veškerou údržbu a aktualizace softwaru, ale je značně vyšší než u základního modelu.

Pokud se rozhodnete pro "Enterprise" cenový model, získáte všechno, co nabízí "Business" model, plus několik dalších funkcí navržených pro velké a velmi aktivní společnosti. Tento model umožňuje přístup neomezenému počtu uživatelů, poskytuje pokročilé možnosti správy a přístupu k datům a také speciální služby, jako jsou pravidelné konzultace a strategické plánování s odborníkem na Money S3.

A konečně, pro ty, kteří si nejsou jisti, který model je pro ně ten pravý, Money S3 nabízí 30-denní zdarma zkušební verzi. Během této doby můžete vyzkoušet všechny funkce a rozhodnout se, který model nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Výběr správného cenového modelu je klíčový pro efektivní využití cloudového řešení. Před výběrem modelu doporučujeme pečlivě přemýšlet o počtu uživatelů, kteří budou pracovat s programem, o vašich specifických požadavcích na funkce a o rozpočtu, který máte k dispozici pro tento účel. Bez ohledu na model, který si vyberete, však můžete vždy počítat s tím, že Money S3 v cloudu bude bezpečné, spolehlivé a snadno použitelné řešení pro vaše ekonomické systémy.