Jste na křižovatce. Vaše podnikání roste a potřebujete silnější ekonomický systém, který je schopen držet krok s vaším rozvíjejícím se obchodem. Může to znamenat mnoho věcí: více funkcí, více uživatelů, více dat. Jeden z možných způsobů jak toto řešit, je přechod na cloudové řešení. Ale jak to vypadá v praxi?

Jako specialista na cloudová řešení pro ekonomické systémy a úspěšný prodejce vám nabízím pohled ze své strany. Podívejme se tedy, jak by to vypadalo, kdybyste řešili Pohodu s námi a jak funguje tento program v cloudu.

**1. Počáteční konzultace a analýza**

Naše spolupráce začíná zkoumáním vašich obchodních potřeb, procesů a cílů. Prověříme současný stav vašeho IT systému a vyhodnotíme, jak Pohoda v cloudu může pomoci váš podnik zefektivnit a rozvíjet.

**2. Příprava a implementace**

Začneme přípravou a konfigurací cloudového prostředí. Nastavíme vše potřebné pro bezproblémový chod Pohody. Následně se přistoupí k migraci dat z vašeho stávajícího systému do cloudové verze Pohody. To je proces, který řídíme my, abyste vy mohli pokračovat v běžném chodu firmy.

**3. Školení a podpora**

Systém Pohoda je intuitivní a snadno pochopitelný, ale i tak vám poskytneme nezbytné školení a podporu. Od prvních kroků v systému až po specializované rady, jak využít jeho plný potenciál.

**4. Práce v cloudu**

Jakmile je vše připraveno, zjistíte, že používání Pohody v cloudu není odlišné od klasické desktopové verze. Můžete využívat všechny známé funkce, ale s přidanou hodnotou flexibility a dostupnosti, kterou cloudové řešení přináší.

Díky tomu můžete pracovat odkudkoli, kde máte přístup k internetu - ať už to je kancelář, domov, nebo na cestách. Dostanete také možnost sdílet data a spolupracovat se svými kolegy v reálném čase.

**5. Pokračující podpora a aktualizace**

Naše práce nekončí s implementací. Budeme vám nadále poskytovat technickou podporu, a to 24/7. Váš systém také průběžně aktualizujeme, abychom zajistili jeho bezpečnost a efektivitu.

Tak to vypadá v praxi, když řešíte Pohodu v cloudu s námi. Poskytujeme nejen samotný program, ale také komplexní služby okolo toho - od analýzy vašich potřeb, přes implementaci a školení, až po pokračující podporu a aktualizace. Pod naším vedením bude přechod na cloud hladký a jednoduchý, takže se můžete soustředit na to, co děláte nejlépe - řídit svůj business.