Cesta k úspěchu leží ve správném využití dostupných nástrojů a technologií. Jeden takový nástroj je software Pohoda, který se stal nezbytnou součástí podnikové infrastruktury mnoha firem. Tento článek odhalí, jak jako specialisté na cloudová řešení pro ekonomické systémy zautomatizujeme a zefektivníme vaši práci s tímto softwarem.

Přejděme rovnou do jádra věci. Co je to vlastně cloudové řešení? Jedná se o specifický model ukládání a správy dat, přístupných kdykoliv a kdekoli přes internet. Cloud poskytuje maximální flexibilitu, snadnou škálovatelnost a především bezpečnost dat.

Pokud používáte software Pohoda v rámci svého podnikání, nabízíme vám možnost přesunout jej do cloudu. Jaké jsou výhody? Databáze bude dostupná 24/7 z jakéhokoli zařízení s internetovým připojením, můžete zapomenout na lokální zálohy a v případě potřeby snadno rozšířit kapacitu uložiště.

Z naší strany získáte plnou podporu při migraci dat, počínaje auditací současného systému, přes plánování procesu, až po samotný přechod. Máme bohaté zkušenosti s migrací různých typů dat a systémů, takže můžete být v klidu, že vše půjde hladce a bez ztráty cenných informací.

Jedním ze základních pilířů naší služby je také správa softwaru Pohoda. Nejenže se postaráme o jeho instalaci a nastavení podle vašich požadavků, ale také zajistíme pravidelnou údržbu a aktualizace. Díky tomu bude váš software vždy v nejlepším možném stavu a vy se můžete plně věnovat svému byznysu.

V rámci ucelené správy nabízíme také uveřejňování pravidelných reportů. Díky nim budete mít přehled o tom, jak se vám podařilo splnit stanovené cíle, kde jsou rezervy pro zlepšení a jaké trendy se objevují v ekonomice vaší firmy.

Rozumíme, že každý podnik má své specifické potřeby a požadavky. A proto nejsme jenom prodejci, ale také konzultanti, kteří umí naslouchat a nabídnout řešení přizpůsobené vaší situaci. Naší prioritou je vždy maximální spokojenost zákazníka.

Zapojte se do světa cloudu s námi! Přesvědčte se, že správa softwaru Pohoda nemusí být komplikovaná a časově náročná. My se o vše postaráme – od migrace dat, správy systému až po pravidelnou údržbu a aktualizace. Díky našemu cloudovému řešení získáte volnost a flexibilitu, kterou jen tak někde nenajdete. Objevte nový svět možností s softwarem Pohoda v cloudu!