Představte si systém, který je uživatelsky přívětivý, snadno se do něj dostanete odkudkoli a pomůže vám přehledně a efektivně řešit všechny vaše ekonomické záležitosti. Představujeme vám Pohoda Cloud – účetní řešení pro váš byznys dostupné odkudkoli.

# Co může řešit systém Pohoda?

Pohoda Cloud je multifunkční software, který vám umožňuje řešit mnohé oblasti své firmy v cloudovém prostředí. Zde je představení některých klíčových funkcí:

## Řízení nákupů a prodejů

Pohoda Cloud umožňuje uživatelům spravovat a sledovat jejich nákupy a prodeje. Systém zahrnuje funkci automatického převodu objednávek na faktury nebo dodací listy. Také obsahuje skladové hospodářství - nákup, prodej a skladové zásoby jsou propojeny a jakýkoli pohyb zboží je okamžitě reflektován ve skladových zásobách.

## Účetnictví

Cloudové řešení Pohoda vám umožňuje provádět plné účetnictví, daňovou evidenci příjmů a výdajů nebo evidence příjmů. Pomáhá vám sledovat aktiva a pasiva, vytvářet rozvahy a řídit cash-flow vaší firmy. Systém je navržen tak, aby byl v souladu s veškerou legislativou.

## Mzdy a personalistika

Pohoda Cloud zahrnujte systém na správu mzdových procesů a řízení personálních agend. Umožňuje vám spravovat pracovní náplň svých zaměstnanců, jejich mzdy a další odměny.

## Analýzy a reporting

Systém Pohoda nabízí široké možnosti pro analýzy a reporting. Můžete například sledovat obrat za určité období, sledovat efektivitu jednotlivých prodejců nebo analyzovat rentabilitu jednotlivých produktů.

# Dostupnost odkudkoli

Jednou z hlavních výhod tohoto software je jeho dostupnost odkudkoli. Stačí mít přístup k internetu a můžete se připojit do systému Pohoda Cloud, ať už jste kdekoliv. To umožňuje flexibilní práci mimo kancelář a zlepšuje efektivitu vašeho byznysu.

# Zabezpečení dat

Pohoda Cloud nabízí maximální zabezpečení vašich dat. Vaše data jsou uložena v bezpečných datových centrech s nejvyššími možnými bezpečnostními standardy. Navíc jsou pravidelně zálohována, takže o ně nemusíte mít strach.

Systém Pohoda je tak ideální řešení pro všechny firmy, které hledají efektivní a bezpečné účetní řešení. Ať už jste malý podnikatel nebo velká korporace, Pohoda Cloud vám nabízí široké možnosti pro správu vašeho byznysu odkudkoli.