Helios Hosting je zbrusu nový produkt, který přinášíme z naší společnosti SvětIT. Tento produkt může změnit způsob, jakým můžeme nakládat s našimi účetními systémy tím, že nám poskytuje vzdálený přístup k virtuálnímu serveru s operačním systémem Windows. Není to jen nějaký obyčejný hostingový balíček. To je něco mnohem víc.

Dovolte mi, abych vám ukázal, jak Helios Hosting funguje.

Představte si situaci, kdy máte účetní systém, který potřebujete spravovat a aktualizovat pravidelně. Může být obtížné sledovat všechny změny, které potřebujete udělat, a zároveň se starat o svůj vlastní podnikání. Zde přichází na řadu Helios Hosting. S tímto produktem můžeme poskytnout všechnu potřebnou péči a udržet váš účetní systém v plném provozu.

Nejdříve bychom vám poskytli virtuální server s operačním systémem Windows. Tento server by nebyl fyzicky umístěný ve vašem podnikání, ale na jednom z našich bezpečných datových center. Náš tým by byl zodpovědný za instalaci, správu a údržbu tohoto serveru.

Poté by se váš účetní systém nahrál na tento virtuální server. Tentokrát byste měli k tomuto systému přístup odkudkoli na světě, kde je připojení k internetu, prostřednictvím bezpečného vzdáleného přístupu. Takže byste mohli sledovat a ovládat svůj účetní systém, ať už jste kdekoli.

Helios Hosting také zahrnuje špičkovou zákaznickou podporu. V případě, že narazíte na jakékoliv problémy nebo máte otázky, náš tým je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naše cíle jsou váš úspěch a spokojenost.

Máme na mysli vaši bezpečnost. Proto Helios Hosting zahrnuje i pravidelné zálohování dat. I kdyby se něco stalo s vaším serverem, vaše data by byla v bezpečí a mohli bychom je rychle obnovit.

Jsem si jistý, že teď chápete, jak funguje Helios Hosting. Tento produkt je dokonalou kombinací technologie, pohodlí a bezpečnosti. Je to ideální řešení pro každý účetní systém, který potřebuje vzdálenou správu.

Můžete se těšit na jednoduchost, rychlost a efektivitu, které přináší Helios Hosting. Tento produkt je součástí našeho závazku poskytnout vám nejlepší možné služby. Je to jen další způsob, jak vám ukázat, že naše společnost SvětIT se vždy snaží posunout hranice toho, co je možné v oblasti IT.