Věřím, že každý z nás se někdy zapotil při hledání efektivního a plně funkčního hostingu pro naše účetní systémy. Ať už jste začínající podnikatel nebo již zkušený veterán na poli podnikání, je mi zcela jasné, jak důležité je mít spolehlivou podporu pro váš účetní software. Proto je tu pro vás SvětIT s naší nabídkou Pohoda hostingu.

Jako zákazník můžete očekávat špičkovou podporu. Nejenže máme skvělý tým odborníků, kteří vám rádi pomohou s jakýmikoliv problémy, ale také dostáváte prémiové služby, které jinde jen těžko najdete.

Když se připojíte k naší rodině, dostanete úžasný hostovací produkt - virtuální server na platformě Windows s vzdálenou správou. Na tomto serveru bude fungovat váš účetní systém bez problémů. Ať už potřebujete rozjet nový účetní systém nebo migrovat stávající, jsme tady, abychom vám pomohli s tím, co nejlépe umíme.

Naše podpora je vždy tu pro vás. Když nás potřebujete, jsme tu. Nebojte se nám zavolat nebo nám napsat e-mail. Naše rychlá odpověď na vaše dotazy je jednou z věcí, které nás odlišují.

Co tedy můžete očekávat od naší podpory? Očekávejte výjimečnost. Přestože jsme IT společnost, snažíme se být co nejčlověčtější. Každý člen našeho týmu chápe, že za každým problémem, který řešíme, je skutečný člověk. A proto jsme zde - abychom vám sloužili.

Naše zákaznická podpora je základem toho, co děláme. Chápeme, že účetní systémy mohou být komplikované a mohou nastat problémy. Ať už se jedná o technický problém, potřebu upgrade, nebo jen otázku, jak něco funguje, jsme zde pro vás.

Vyznáváme otevřenost a transparentnost v našem přístupu. Neříkáme, co nemůžeme sdělit. Dáváme jasně najevo, co je možné a co není. To je část toho, co dělá naši podporu tak skvělou.

Naše podpora je také o aktuálnosti. Nenecháme vás čekat na odpovědi. Snažíme se vám odpovědět co nejdříve, abychom vám pomohli vyřešit vaše problémy.

Konečně, naše podpora je o vztazích. Jste pro nás nejen zákazníkem, jste součástí naší SvětIT rodiny. A my se o svou rodinu staráme.

Pohoda hosting od SvětIT je tedy nejen o technologiích, ale také o lidech. Je to komplexní balíček služeb, který vám umožní soustředit se na to, co je pro vás nejdůležitější - váš podnik. Proto je volba SvětIT tou nejlepší volbou pro vás. S námi jsou vaše účetní systémy v bezpečí a vy si můžete být jisti, že dostanete tu nejlepší možnou péči a podporu.