Pokud se zabýváte účetnictvím nebo provozujete svůj vlastní podnik, jste pravděpodobně obeznámeni s Pohodou. Tento populární ekonomický systém je oblíben mnoha podnikateli díky své uživatelské přívětivosti a snadné integraci. Ale co když chcete přejít na cloudovou verzi tohoto systému? Co je zahrnuto v ceně takového řešení? V tomto článku se o tom dozvíme více.

Cloudová řešení nabízí uživatelům možnost pracovat na dálku, přizpůsobit svůj systém svým potřebám a zároveň ušetřit významné prostředky za počítačový hardware a další technologické náklady. Jakmile se rozhodnete pro cloudový systém Pohoda, co všechno je v ceně?

1. **Licence**: První a nejdůležitější věcí, kterou získáte, je licence na používání cloudového systému Pohoda. Tato licence pokrývá všechny náklady na použití softwaru.

2. **Datacentrum a infrastruktura**: Když přecházíte na cloudové řešení, nemusíte se starat o nákup a údržbu serverů. Veškerou infrastrukturu poskytuje a spravuje Pohoda za vás.

3. **Zálohování dat**: Bezpečnost je jedním z hlavních důvodů, proč se podniky rozhodují pro cloudová řešení. Pohoda zajistí pravidelné a automatické zálohování vašich dat.

4. **Aktualizace**: Jeho cloudová verze zahrnuje také automatické aktualizace. To znamená, že už se nemusíte starat o stahování a instalaci nových verzí - systém se o to postará za vás.

5. **Podpora**: Když přejdete na cloudové řešení, technická podpora je často zahrnuta v ceně. Tým Pohody je k dispozici pro odpovědi na vaše otázky a pro řešení jakýchkoli problémů.

6. **Flexibilita**: Cloudové řešení Pohoda umožňuje neomezený přístup k vašim datům odkudkoli, kde máte připojení k internetu. Můžete pracovat doma, na cestách nebo dokonce na dovolené.

7. **Školení**: Některé balíčky mohou také zahrnovat školení na téma jak efektivně využívat Pohodu.

8. **Integrace**: Cloudové řešení Pohoda se snadno integruje s mnoha dalšími aplikacemi a systémy, což usnadňuje automatizaci a zlepšuje efektivitu.

Když se rozhodnete pro cloudové řešení Pohoda, dostanete komplexní balíček služeb, který pokrývá vše, co potřebujete pro plynulý chod vášeho podnikání. Je to investice do budoucnosti vašeho podnikání, která vám ušetří čas a stres s technickými problémy. Můžete se soustředit na to, co děláte nejlépe - řízení vašeho podnikání.