V oblasti cloudových řešení pro ekonomické systémy se neustále něco děje. Každý den přichází zprávy o nových verzích programů, které přinášejí mnoho inovací a vylepšení. Abychom byli vždy v obraze, pořád sledujeme trh. V dnešním článku se blíže podíváme na nejnovější verze cloudových programů.

Mezi nejnovější verze programů v cloudu patří například Microsoft Office 365. Tato verze přichází s mnoha vylepšeními, jak pro jednotlivce, tak i pro týmy. Uživatelé mohou nyní pracovat efektivněji díky novým funkcím, jako je ko-editace v reálném čase, která umožňuje více lidem pracovat na jednom dokumentu zároveň.

Další novinkou v oblaku je Adobe Creative Cloud 2021. Tento balíček obsahuje nejnovější verze populárních kreativních nástrojů jako Photoshop, Illustrator a Premiere Pro. Nové funkce zahrnují lepší integraci mezi aplikacemi, pokročilé možnosti editace a vylepšené nástroje pro týmovou spolupráci.

Pokud hledáte ekonomický systém v cloudu, QuickBooks Online je nyní k dispozici ve verzi 2021. Tento oblíbený software pro účetnictví získal mnoho aktualizací, které zahrnují lepší sledování nákladů, pokročilé reportování a vylepšené fakturační funkce.

SAP S/4HANA Cloud 2021 je další významnou verzí programu v cloudu. Tento podnikový systém přichází s novými funkcemi pro logistiku, financování a řízení lidských zdrojů. Uživatelé mohou také očekávat vylepšení v oblasti umělé inteligence a strojového učení.

Salesforce Sales Cloud 2021 je nejnovější verzí tohoto oblíbeného nástroje pro správu vztahů se zákazníky. Nové funkce zahrnují pokročilé analytické nástroje, lepší sledování výkonu a více možností pro personalizaci.

Nakonec bychom měli zmínit Google Workspace, dříve známý jako G Suite. Tato nová verze přináší řadu vylepšení, včetně lepší integrace mezi aplikacemi, nové bezpečnostní funkce a vylepšené možnosti pro týmovou spolupráci.

Cloudová řešení pro ekonomické systémy jsou stále důležitější pro podniky všech velikostí. Díky neustálým inovacím a aktualizacím, které přicházejí s nejnovějšími verzemi těchto programů, může nyní každá organizace využít výhod cloudové technologie.

Sledujte tento blog a buďte stále v obraze o nejnovějších verzích programů v cloudu. Jako specialisté na cloudová řešení pro ekonomické systémy jsme zde, abychom vám pomohli najít ten nejlepší software pro vaši organizaci.