Wirksam, effizient und zukunftsorientiert – takové by měly být nástroje pro správu hospodářských systémů současné doby. Jedním z nich je jistě program Money S3, a to speciálně ve své cloudové verzi. Nalákala vás tato myšlenka a chcete se dozvědět více o nákladech spojených s používáním Money S3 v cloudu? Jste na správném místě. Jako specialisty na cloudová řešení pro ekonomické systémy a zároveň úspěšné prodejce, vám snadno a stručně vysvětlíme vše, co potřebujete vědět.

Začněme od začátku – Co je vlastně Money S3? Jedná se o komplexní ekonomický software pro malé a střední podniky. Nabízí širokou škálu funkcí, od účetnictví až po správu zásob. A proč byste měli uvažovat o cloudové verzi? Cloud přináší řadu výhod, jako je např. přístup k informacím kdykoli a odkudkoli, zálohování dat nebo vysokou bezpečnost.

A jak je to s náklady? Ty se liší v závislosti na konkrétních potřebách vašeho podniku. Cena za užívání Money S3 v cloudu se skládá z několika částí.

1. Poplatek za licenci programu: Tento poplatek platíte buď jednorázově nebo průběžně, v závislosti na variantě, kterou si vyberete.

2. Měsíční poplatek za cloudové služby: V tomto případě platba pokrývá využívání serverových a úložných kapacit v cloudu. Cena se mění podle toho, jak moc těchto zdrojů využíváte.

3. Poplatek za technickou podporu: K dispozici je také 24/7 technická podpora, která je většinou zahrnuta v měsíčním poplatku, ale může se platit i samostatně.

Je důležité zmínit, že i když cloudová verze Money S3 vyžaduje pravidelné platby, dlouhodobě mohou být totalní náklady nižší než u tradiční verze. Například při používání Money S3 ve vlastním datacentru musíte nést náklady na pořízení a udržování hardware, energii, chlazení a další služby. Cloudová řešení tyto náklady eliminují.

Chcete se dozvědět více o tom, jak cloudové řešení může prospět vašemu podniku? Nebo potřebujete pomoc s výběrem nejlepší varianty pro váš podnik? Jako specialisty na cloudová řešení pro ekonomické systémy jsme zde, abychom vám pomohli. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se, jak můžete svůj ekonomický systém přenést do cloudu bez stresu a nákladů.