Cesta ke komplexnímu řízení svého podnikání: Přizpůsobení programu Helios na míru vašemu byznysu

Jako specialista na cloudová řešení pro ekonomické systémy a úspěšný prodejce vám dnes představím, jak si můžete přizpůsobit program Helios tak, aby naplno uspokojoval vaše podnikatelské potřeby.

Začněme na začátku. Co je to vlastně Helios? Jde o komplexní ekonomický systém, který je určen pro malé, střední i velké firmy. Jeho úkolem je pokrýt veškeré procesy, které se v podniku dějí. Ať už jde o účetnictví, sklad, fakturaci nebo třeba personalistiku a CRM.

Helios je jako měkký hliněný model, jehož tvar si můžete přizpůsobit dle svého gusta. Jak tedy tohoto "golema" oživit a natvarovat tak, aby ladil s rytmem vašeho byznysu?

Úprava designu a funkčnosti dle potřeb vašeho byznysu

Program Helios nabízí řadu šablon a modulů, které můžete vzít a začít s nimi pracovat. Ale co když máte specifické požadavky, které tyto šablony nespokojí? V takovém případě můžete využít možností přizpůsobení na míru.

Můžete si například upravit hlavní dashboard dle svých potřeb. Chcete mít na prvním místě přehled o aktuálním stavu skladu? Nebo potřebujete denně sledovat cashflow? Či byste rádi měli na očích faktury čekající na zaplacení? Není problém.

Chytrá integrace s dalšími nástroji

Rozeběhnete kampaně na sociálních sítích a potřebujete je propojit s CRM modulem v Heliosu? Máte online obchod a potřebujete automaticky aktualizovat skladové zásoby? Ano, i to je možné. Helios umí "mluvit" s řadou dalších nástrojů a aplikací a umožňuje tak automatizovat mnoho procesů.

Komplexní řešení pro různé oblasti podnikání

Software Helios se dá přizpůsobit jakýmkoli odvětvím, ať už jde o velkoobchod, maloobchod, výrobu, služby nebo třeba logistiku. K dispozici jsou specializované moduly pro jednotlivá odvětví, které pokrývají specifické potřeby těchto oblastí.

Ať už jste malá rodinná firma nebo velký průmyslový podnik, vždy je možné si Helios upravit tak, aby vyhovoval vašim požadavkům a potřebám. A pokud by se něco nelíbilo nebo neplnilo svůj účel? Můžete to kdykoliv změnit.

Cloudové řešení = flexibilita a dostupnost kdekoli

Díky cloudovému řešení máte svůj systém k dispozici kdekoli a kdykoli. Stačí mít připojení k internetu. A to je další výhoda přizpůsobení – pokud potřebujete pracovat z domova, na cestách nebo z pobočky na druhém konci světa, všechno máte po ruce.

Závěrem

Program Helios nabízí široké možnosti přizpůsobení. Díky tomu se stává skutečným společníkem ve vašem podnikání, který usnadňuje každodenní činnosti a pomáhá růst. Tak neváhejte a vytvořte si Helios přesně na míru vašemu byznysu.